Ana sayfa

HYGARTECH MANUFACTURING CO., LTD

Bu, Çin'den bulduğum en iyi tedarikçi. İyi bir ürün sağladığınız için çok teşekkür ederiz.

—— Julie Davies

Ürünlerin kalitesi çok iyi. Umarım işin daha iyi gidiyordur. Çin'den çok iyi bir tedarikçi, zamanında malları teslim edebiliyorlar ve kalitesi ve ambalajları çok iyi.

—— Jone Lopez

Ben sohbet şimdi

HYGARTECH MANUFACTURING CO., LTD

1
HYGARTECH MANUFACTURING CO., LTD
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Markalar : HYGARTECH
No. Çalışanları : 100~150
Yıl kurulan : 1994
İhracat p.c : 80% - 90%

Xiamen Hygartech Manufacturing Co., Ltd 1994 yılında kuruldu. Xiamen, Çin'in Zhongcang Sanayi Bölgesi'nde bulunuyor.

 

Firmamız profesyonel bir üretici ve bahçe, ticari, endüstriyel ve sulama için Metal Su Değnek, Alüminyum Püskürtme Lance, Metal Su Püskürtme Tabancası, Püskürtme Memesi, Pirinç Kolay Bağlantı Hızlı Kaplinler, Bağlantı Parçaları, Hortum Tutucu, Hortum Arabası vb. ihracatçısı ve üreticisidir. .

 

İki fabrikamız var.Biri Xiamen'de, diğeri Taizhou'da.Her ikisi de listelenen ürünler için eksiksiz üretim ve tedarik hatları ile kurulmuştu.

 

Kalite bizim hayatımız ve politikamızdır ve yenilikte ısrar etmeyi amaçlıyoruz.Bu sadece şirketimizde bir hikaye değil.Her makale ayrı ayrı incelenir.Siparişin başlangıcından teslimata kadar çalışacak yüksek standartlı bir ekibimiz var.

 

Müşterilerimizin tasarım isteklerine göre OEM siparişlerini kabul etmekle birlikte, müşterilerimizin fikirlerine göre tasarım çalışmaları da yapmaktayız.Memnuniyetinizi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 

Genel olarak şirketimiz, üretim becerileri ile mühendislik ve ürün uygulama bilgilerinin benzersiz bir kombinasyonunu sağlar.Size mümkün olan en düşük maliyetle en kaliteli ürünleri sunacağız.Başarı için birlikte çalışalım!

İletişim bilgileri
HYGARTECH MANUFACTURING CO., LTD

İlgili kişi: Miss. Daisy

Faks: 86-592-6519970

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)